Prigodni program za DŠ 2022.

Nakon što smo svečanim euharistijskim slavljem u požeškoj Katedrali 15. listopada proslavili zaštitnicu Škole, sv. Tereziju Avilsku, ponedjeljak je bio dan za prigodni program u Dvorani sv. Terezije i na sportskim terenima. Program je započeo ravnateljevim obraćanjem svim učenicima i djelatnicima nakon čega su članovi dramske družine izveli igrokaz Ovozemaljska ispraznost na temu obraćenja sv. Terezije od Avile. Uslijedio je bub kviz od 30 pitanja koji je pripremio i vodio prof. Paulić, a koji je ujedno predstavljao još jedno međurazredno natjecanje u kojem su se najbolje snašli, ne i neočekivano, oni s najviše iskustva i, očito, znanja bizarnih činjenica – maturanti 4.b razreda, Andrea Budimlić, Tea Tutić, Krešimir Dukmenić i Luka Adžić. Tablicu s rezultatima i bodovima za međurazredno donosimo u prilogu.

Jedno natjecanje zamijenilo je drugo, tradicionalna revijalna odbojkaška utakmica između djelatnika i učenika KG-a u kojoj su se i ove godine bolje snašli djelatnici pa su rezultatom 3:1 pobijedili svoje dosta mlađe suparnike. I to nije bio kraj programa za Dan škole, naime, na ŠRC-u Požega, popularnoj Rekreaciji, odigrala se još jedna utakmica, ovaj put nogometna između predstavnika prvih i četvrtih razreda i učenika drugih i trećih razreda naše škole u kojoj su na sedmerce pobijedili maturanti i prvaši. Bogat dan za još jedno bogato KG-sjećanje .

REZULTATI NATJECANJA BUB KVIZU

EKIPA UKUPAN BROJ BODOVA POREDAK BROJ BODOVA U MEĐURAZREDNOM NATJECANJU