KOŠARKAŠI TREĆI NA ŽUPANIJSKOM

1Naši odabrani učenici danas su sudjelovali na Županijskom natjecanju srednjih škola iz košarke koje se održalo u sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Sudjelovale su četiri srednje škole, a natjecanje se održalo prema kup sustavu. Ždrijeb nije mazio naše momke koji su izvukli najjaču ekipu, ekipu Gimnazije i izgubili rezultatom 60:25. Kako smo igrali po kup sistemu, poraženi iz druge utakmice bila je ekipa Obrtničke škole. U utakmici za treće mjesto pobijedili smo upravo ŠŠD Obrtnik rezultatom 38:31. U obje utakmice posebno se istaknuo Sven Abramović koji je postigao većinu koševa za našu ekipu.

​Utakmica za prvo mjesto između Tehničara i Gimnazije završila je u korist gimnazijalaca pa je poredak na kraju izgledao Gimnazija, Tehnička škola, Katolička gimnazija, Obrtnička škola. Za našu ekipu nastupili su: Sven Abramović, Slaven Alerić, Leon Fogadić, Marko Gelenčir, Domagoj Grbavac, Dominik Josić, Oliver Pudić, Robert Radoš, Ante Šakota, Toni Šerić i Borna Španić. Ekipu je vodio prof. Mario Raguž.