POKAŽI ISUSU KAKO GA VOLIŠ

DSC_0109Učenici 1.b razreda pokrenuli su tijekom došašća humanitarnu akciju Pokaži Isusu kako ga voliš u koju su se mogli uključiti svi razredi škole. U tu svrhu učenici su prikupljali hranu i novac za potrebe višečlane obitelji samohrane majke iz Požege.

Cilj ove akcije bio je u suradnji s Caritasom Požeške biskupije omogućiti jednoj potrebitoj obitelji dostojanstven i radostan najradosniji kršćanski blagdan. Uz božićne čestitke, brojne prikupljene namirnice majci i dječici osobno su uručili predstavnici učenika Ružica Bošnjak i Jure Bošnjak, djelatnice Caritasa Ksenija Mikulčić i Vera Šimunović, vjeroučitelj Katoličke gimnazije vlč. Marijan Pavelić i razrednica Nikolina Bodolović. Prema svojim mogućnostima učinili smo ono što smo kao kršćani bili dužni učiniti.

Iskreno zahvaljujemo svim učenicima i njihovim roditeljima koji su u ovim teškim vremenima doprinijeli provedbi humanitarne akcije.