Sretan Uskrs obitelji Čatak!

DSC_0346Humanitrana akcija Nisi sam za obitelj Čatak Katoličke gimnazija s pravom javnosti u Požegi koja se odvijala kroz cijeli treći mjesec ovih je dana i službeno završena, a financijske i materijalne donacije obitelji su jučer predali predstavnici Škole Jure Bošnjak i Marta Božić zajedno s ravnateljem Ivicom Bedeničićem i organizatorom humanitarnog malonogometnog turnira prof. Mariom Ragužem. Ovogodišnja humanitarna akcija odvijala se u dvije faze, tradicionalnim malonogometnim turnirom Nisi sam u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc i prikupljanjem materijalnih dobara u hrani, odjeći i igračkama koje je organizirano na razini škole. Posebna zahvala za trud i predanost idu organizatoru malonogometnog turnira, prof. Mariju Ragužu, i tajnici škole Kristini Bratić koja je ovu akciju besprijekorno vodila s pravne strane.

Prikupljena materijalna dobra predana su upravo ovih dana kako bi uskršnji blagdani obitelji Čatak, a posebno brojnoj djeci, protekli u što veselijem i bezbrižnijem ozračju. U dogledno će se vrijeme odlučiti i na koji će se način utrošiti financijska sredstva u obnovi i opremanju obiteljskoga doma koliko to dopuste prikupljena sredstava. Još jednom ovom prilikom zahvaljujemo svim privatnim i poslovnim dobročiniteljima koji su svojim prilogom i pomoću još jednom pokazali svoju blizinu najmanjima među svojom braćom.