Međurazredno natjecanje u nogometu – mladići

Dana 2. ožujka na SRC u Požegi odigrano je školsko međurazredno natjecanje u nogometu za mladiće. Prekrasno vrijeme, odlična atmosfera i povratak učenika u zajedništvo vratili su nam one sretne trenutke prije pandemije. Uz pridržavanje epidemiološkim mjera naši mladići su odigrali međurazredni mini-turnir na otvorenom prostoru. Tako su na natjecanju sudjelovali mladići prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda. U veoma uzbudljivim utakmicama najbolji su bili učenici drugih razreda. Drugo mjesto osvojili su učenici prvih razreda, treći su bili sa tri remija trećaši dok su maturanti zauzeli posljednje mjesto. S obzirom na rezultate, svaka utakmica bila je neizvjesna i tvrda, puna naboja i nogometnih majstorija. Igralo se sustavom svatko sa svakim i bodovalo se standardno s tri boda pobjeda i bodom u neriješenom rezultatu. Utakmice su se igrale 2 puta po 10 minuta, a svaka ekipa je tri puta izlazila na teren. Konačne sudačke odluke donosili su suci ovih utakmica vlč. Krunoslav Siroglavić, prof. Leonardo Đaković i prof. Krešimir Mandić. Za pobjedničku ekipu drugih razreda nastupili su: Željko Gomerčić, Mihael Jambrek, Mislav Jakoubek, Jakov Tutić, Toni Radić, Filip Zelenika, Luka Bošnjak, Bruno Raguž, Luka Ivančić i Josip Šipek.

Čestitamo svim sudionicima današnjeg natjecanja!

Rezultati:
1.AB  2.AB           1:1 (1:2) prednost 2.AB
3.AB  4.AB           2:2 (2:1) prednost 3.AB
1.AB  3.AB           1:1 (1:2) prednost 3.AB
2.AB  4.AB           6:5
1.AB  4.AB           4:3
2.AB  3.AB           2:2
Poredak:
1. mjesto: 2.AB razred = 5 bodova, (bolji međusobni omjer u prednosti)
2. mjesto: 1.AB razred = 5 bodova
3. mjesto: 3.AB razred = 3 boda
4. mjesto4.AB razred = 1 bod
Osvojeni bodovi pridružuju se svim do sada osvojenim bodovima s međurazrednih natjecanja.