Zaključci sa 6. sjednice Školskog odbora

Zaključci sa 6. sjednice Školskog odbora održane 13. svibnja 2021. godine u sjedištu Katoličke gimnazije s pravom javnosti

 

  • Usvaja se Zapisnik s prethodne sjednice Školskog odbora.

 

  • Daje se prethodna suglasnost u vezi sa zasnivanjem radnog odnosa u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti s Krešimirom Mandićem za poslove nastavnika biologije.

 

  • Donosi se Pravilnik o radu školske knjižnice na prijedlog ravnatelja.

 

  • Raspravlja se o raznome: završetku nastavne godine 2020./2021. za učenike četvrtog razreda, prezentiranju Katoličke gimnazije s pravom javnosti osnovnim školama u Požeško-slavonskoj županiji i problemima nastave i komuniciranja s roditeljima na daljinu, s obzirom na epidemiju bolesti COVID-19, i informiralo se o održavanju humanitarnog, malonogometnog turnira “Nisi sam” u uvjetima epidemije bolesti COVID-19.