KOŠARKA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

DJEVOJKE OSVOJILE PRVO MJESTO MLADIĆI DRUGI

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na Županijskom natjecanju srednjih škola u košarci za djevojke naše učenice su izborile regionalno natjecanje. Djevojke su pobijedile ekipu Gimnazije rezultatom 38:16 i plasirale se na regionalno natjecanje. Za ekipu KG-a nastupale su: Martina Pandža Brnić 4.b, Iva Budimir 3.b, Ela Ešegović 3.b, Tara Stipanović 3.b, Teodora Sakoman 2.b, Nikolina Berić 4.a, Valentina Bunjevac 4.a, Maja Grgić 4.b i Patricija Mandić 3.a.

Mladići su također odigrali utakmicu protiv Gimnazije u kojoj su poraženi rezultatom 46:21 te tako osvojili drugo mjesto budući da ostale srednje škole nisu prijavile ekipe. Za ekipu mladića nastupili su: Borna Španić 4.b, Slaven Alerić 4.b, Vlaho Berišić 4.b, Mario Janković 4.b, Lovro Hlebec 4.b, Josip Vuković 4.b, Fran Abramović 1.a, Oliver Pudić 3.a, Antonijo Lipovac 3.b i Leon Fogadić 4.a.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA