Genijalna prijateljica na Interliberu

Nakon dvije godine pauze Zagreb je vratio svoj velesajamski interliberski sjaj svim građanima RH a i šire. Po dobrom starom običaju i mi smo si priuštili taj gušt pa se počastili ovom knjiškom poslasticom 10. studenog. Zagrebačka priča ipak je započela posjetom HNK-u gdje je fantastična glumačka ekipa bez daha ostavila Z-, e-, i-, ili tko zna već kakvu generaciju. Skoro dva i pol sata predstave Genijalna prijateljica svojim scenskim i glumačkim rješenjima postigla su to da isključivo srednjoškolska publika isprati predstavu od početka do kraja s najvećom mogućom pozornošću, nevjerojatnom za tu generaciju. Nakon predstave i slobodnoga vremena ostala su nam nepuna dva sata za posjet Interliberu koji ipak svojom ponudom podrazumijeva nekoliko dana posjeta.