Humanitarna akcija Keksić od srca

Neka se na svakom stolu nađe pokoji kolač i keksić jer slavimo Događaj nad događajima! Imamo vijest koja zaslužuje biti prijelomna. Isus je uskrsnuo, radujmo se!

Volonterski klub Katoličke gimnazije obilježio je Dan dobrih djela humanitarnom akcijom Keksić od srca u suradnji s Caritasom Požeške biskupije. Učenici, roditelji i profesori pripremili su tradicionalne domaće kolače koje su vrijedne ruke učenika volontera složile u poklon-kutije s prigodnom uskrsnom čestitkom za svaku osobu u potrebi. Brigom o drugima brinemo i o sebi. Solidarnošću do osobnog rasta u plemenitosti. Odričući se sebičnosti željeli smo ljubiti malo više. Željeli smo ovim djelom ljubavi za starije i nemoćne doprinijeti ove korizme kako bi nam svima bio radosniji Uskrs.

Veliko hvala svima koji su pružili podršku u provedbi ove humanitarne aktivnosti!