Zaključci s 8. sjednice Školskog odbora

Zaključci s 8. sjednice Školskog odbora održane 10. prosinca 2021. godine u sjedištu Katoličke gimnazije s pravom javnosti

 

  • Usvaja se Zapisnik s prethodne sjednice Školskog odbora.

 

  • Daje se prethodna suglasnost u vezi sa zasnivanjem radnog odnosa u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti s Josipom Alaberom za poslove nastavnika geografije, sa Žanom Kajinić za poslove nastavnika kemije, s Krešimirom Mandićem za poslove nastavnika biologije i s Lorenom Đurinom za poslove nastavnika povijesti.

 

  • Raspravlja se o raznome: potrebi duhovnog rasta i odgojnoj dimenziji općenito, najavljuje se obilježavanje 30. obljetnice od stradavanja u Voćinu i izvještava se o aktiviranju Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Katoličkoj malonogometnoj ligi Požeške biskupije.