Zaključci s 1. sjednice Nastavničkog vijeća

Zaključci s 1. sjednice Nastavničkog vijeća u školskoj godini 2019./2020. održane 4. rujna 2019. godine:

 

  • Usvaja se Zapisnik s prethodne sjednice Nastavničkog vijeća održane 8. srpnja 2019. godine bez primjedbi.

 

  • Omogućuje se promjena upisanog programa u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti učeniku prvog razreda druge srednje škole (informacija ograničena) upisom programa klasične gimnazije i učenici prvog razreda druge srednje škole (informacija ograničena) upisom programa opće gimnazije.

 

  • Utvrđuje se plan i program koji se izvršava prije donošenja godišnjeg plana i programa za školsku godinu 2019./2020.: svečana akademija na kojoj se nagrađuju najuspješniji učenici u prethodnoj školskoj godini, posjet vinogradu Veleučilišta u Požegi i sudjelovanje u berbi grožđa, obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana, održavanje Ljetne škole povijesti i realiziranje Eko kampa Belli.

Podsjeća se na red i ponašanje u prostorima Katoličke gimnazije s pravom javnosti.

Raspravlja se o planu i programu Katoličke gimnazije s pravom javnosti za školsku godinu 2019./2020.

 

  • Raspravlja se o raznome: novim djelatnicima Škole te prijedlozima da se i u učionice postave kutije za razvrstavanje otpada i da se daju jasnije upute za korištenje prijenosnih računala u učionicama.